Menu

Юлія Бичай

Юлія Бичай

Журналіст-дописувач порталу новин Городенка IF

Стартував міжнародний соціальний проект «Дитячий футбол миру»

Стартував міжнародний соціальний проект «Дитячий футбол миру»! Мета проекту – формування здорової нації, репрезентація позитивного іміджу України через дитячий спорт, пропаганда здорового способу життя. Організатор проекту  - громадська спілка «Промінь Україна».

У Івано-Франківську розпочався міжнародний дитячий табір за мир

31 липня в Івано-Франківську в рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» відбулось офіційне відкриття Міжнародного дитячого табору за мир. Дитячий табір триватиме шість днів та проходитиме на базі Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату. Організатором табору виступає громадська спілка «Промінь Україна».

ЕКСКЛЮЗИВНЕ інтерв’ю з городенківською художницею Іриною Варфоломєєвою

Є на нашій землі люди, без яких планета була б збідненою. Бо такі особи відкривають світ для інших, світ, який ті не зуміли побачити. А коли вже починають бачити, то їхні душі змінюються. Мова звичайно іде про художників. Тому сьогодні говоритимемо про талановиту молоду художниця з Серафинців Ірину Варфоломєєву.

ЕКСКЛЮЗИВНЕ інтерв’ю з депутатом Городенківської районної ради Любомиром Стасюком

Стасюк Любомир Мирославович – депутат Городенківської районної ради, голова фракції Об’єднання «Самопоміч» у районній раді.

ЕКСКЛЮЗИВНЕ інтерв’ю з секретарем Городенківської міської ради Любомиром Музичкою

Обрання восени минулого року Любомира Музички на посаду секретаря Городенківської міської ради стало тоді несподіванкою навіть для місцевих гросмейстерів кулуарних ігор. До цього серед найімовірніших кандидатів називали прізвища колишнього секретаря міськради та ще кількох відомих осіб. Однак, підтриманий депутатами на цю посаду 32-річний Любомир Музичка, обраний депутатом від ВО «Свобода», не належить до жодної з відомих політичних чи бізнесових «груп впливу», які роками намагаються контролювати ситуацію в місті та не випускати владу зі своїх рук. Більше того, він новачок у політиці, але, щойно пройшовши до міської ради, розгорнув бурхливу діяльність з пошуку шляхів оновлення та розвитку міста.

Subscribe to this RSS feed