Menu

На Городенківщині провели свято футболу

Днями на стадіоні «Колос» у місті Городенка за ініціативи та фінансової підтримки депутата обласної ради, президента команди «Колос Городенківщини» Івана Приймака відбулося феєричне свято футболу. Гостями дійства стали ветерани футболу і гравці-чемпіонки сучасної команди у складі дівчат.

Як зазначалося, першу футбольну команду створили у 1924 р. і назвали її «Пробій». З часом назва команди неодноразово змінювалася, але вона завжди залишалась в авангарді прикарпатського футболу.

У роки незалежності головна команда Городенки двічі ставала чемпіоном області в 1998/1999 та 2001 роках, а у 1996 р. стала переможцем у розіграші кубку області.

У вшануванні всіх ветеранів футбольної команди м. Городенки взяли участь заступник голови обласної Федерації футболу Василь Луцький, голова райдержадміністрації Роман Жичицький, голова районної ради і кращий гравець футбольної команди 90-х років Іван Мандич, депутат обласної ради, президент футбольної команди «Колос Городенківщини» Іван Приймак, виконуючий обов’язки міського голови Любомир Музичка, активіст футбольного руху Євген Мельничук, отці-декани Ігор Левицький та Богдан Мороз, єдиний уродженець Городенківщини, який залучився до виступів національної збірної команди України – Ігор Ощипко, а також громадськість району та прихильники футболу.

На завершення заходу було вшановано кращих футболістів, а також вручено ветеранам футболу подарунки та грошову винагороду.

Джерело

Вверх