Menu

Депутат із Городенки відмовилася від нагороди за благодійну діяльність

З нагоди Дня міста у Городенці традиційно вирішили вшанувати людей, які долучаються до суспільного, культурного та політичного життя міста. Про це розповіли на XV сесії Городенківської міської ради сьомого демократичного скликання.

За результатами голосування депутатів нагороджували у номінаціях  ”Краще виробниче підприємство”, ”Кращий підприємець”, ”За громадську та суспільно-політичну участь у житті міста”, пише ГК.

”За пропаганду культури і мистецтва, активну концертну діяльність” вирішили нагородити увесь колектив районного Палацу культури, ”За досягнення у фізичній культурі та спорті” нагороду отримала Городенківська жіноча збірна з футболу.

Галину Микитюк, депутата міськради, пропонували нагородити  за благодійну діяльність. Вона, однак, від своєї нагороди відмовилася на користь іншої людини:

“Я це шаную і дякую вам, але я отримую цю нагороду з року в рік. Я працюю та працюватиму надалі, але цього року нагороду варто віддати комусь іншому”, – зазначила Галина Микитюк.

В.о. голови Городенківської міськради сказав, що не знає, хто більше за неї заслуговує на цю нагороду, але запропонував депутатам винести інші кандидатури.

Депутати пропонували нагородити і голосували наступним чином: Чижевський Степан – 4 голоси; Луговий Андрій – 10 голосів.

За те, щоб нагородити отця Ігоря Левицького проголосувало 13 депутатів, тому цього року саме він отримає нагороду за благодійність.

Премію Сидора Сімка отримав Микола Харук, керівник аматорського духового оркестру.

Вверх