Menu

Адмінреформа у Городенківському районі. Вибори голів і депутатів ОТГ відбудуться без Чернелиці та навколишніх сіл

На сайті ЦВК розміщене повідомлення про призначення виборів голів та депутатів до ОТГ. У ньому, зокрема, йдеться про те, що комісія призначила на 29 жовтня 2017 року перші місцеві вибори у 202 об’єднаних територіальних громадах.

Є там і про Чернелицьку ОТГ:

«Розглянувши відповідні звернення Тернопільської та Івано-Франківської ОДА, ЦВК встановила відсутність правових підстав для призначення нею перших місцевих виборів депутатів Товстенської селищної ради ОТГ, Товстенського селищного голови та депутатів Чернелицької селищної ради ОТГ, Чернелицького селищного голови відповідно та оголошення їх виборчого процесу».

Коментуючи рішення ЦВК, чернелицький селищний голова Василь Кошка висловив припущення, що воно мотивоване зверненням Кунисівської сільської ради до Центру реформ. Адже за перспективним планом ОДА, ця сільрада має входити до Чернелицької ОТГ.

Своє попереднє рішення сільська рада Кунисівців скасувала. Адже там певна група людей лякає громаду втратою сільської школи і протестує проти створення Чернелицької опорної школи. Від цього рішення вже є відчутні втрати. В разі створення такої школи в розрізі Чернелицької ОТГ вона мала отримати 3,5 млн грн. Тепер ці кошти переправили до Верхнянської ОТГ.

Залишається ще Городенківська ОТГ, запрошення до якої надіслано 42 селам. Кунисівці до цього списку не входять – як і чотири села Далешівської сільської ради, які за перспективним планом належать до Чернелицької ОТГ. Але Далешівська сільрада такого рішення наразі не прийняла.

Джерело

Вверх