Menu

На Городенківщині жінка перерахувала шахраю 5 тисяч гривень “за порятунок сина”

На Городенківщині жінка перерахувала шахраю 5 тисяч гривень “за порятунок сина”

Дзвінок до 43-річної мешканки одного із сіл Городенківського району пролунав 4 листопада вранці. Потерпіла повірила аферистам та переказала гроші.

На мобільний до заявниці зателефонував невідомий та представився правоохоронцем. Назвав ім’я та розповів їй про надуманий сюжет злочину: нібито її син вчинив бійку, під час якої постраждав один із учасників конфлікту. Тож, аби уникнути відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, чітко вказав суму 5000 гривень за “послуги”, передає Сектор комунікації ГУНП в Івано-Франківській області.

Спантеличина жінка, не усвідомлюючи своїх дій, негайно зібрала всі заощадження, які були вдома, та побігла до найближчого терміналу і перерахувала на картку телефонного шахрая вищевказану суму.
Виконавши всі умови, жінка зателефонувала до сина, який запевнив, що з ним усе гаразд. Лише тоді потерпіла зрозуміла, що її підло обдурили, і звернулася за допомогою до поліції.

Слідчі за фактом шахрайства розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вкотре звертаються до усіх громадян провести профілактичні, застережні бесіди зі своїми батьками або знайомими похилого віку, опираючись на факти шахрайств, про які ми постійно інформуємо. Аби вберегти свої заощадження та й здоров’я, варто наголосити їм, аби не вступали в діалог із незнайомцями по телефону та особисто спочатку контактували із родичем, який начебто потрапив у біду, або одразу зателефонували у поліцію та з’ясували ситуацію.

Вверх