Menu

Кубок з футзалу серед міських рад їде до Городенки

Кубок з футзалу серед міських рад їде до Городенки

20 січня у м.Чорткові відбувся Всеукраїнський турнір з футзалу до Дня Соборності України між командами міських рад Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Чернівців, Чорткова, Городенки та збірної міських голів України.

«Приємно було отримати запрошення від великого шанувальника футболу – міського голови м.Чорткова Володимира Шматька, котрий, до слова, захищає ворота збірної українських мерів, неодноразово у її складі брав участь у вітчизняних та міжнародних змаганнях», - говорить в.о. міського голови Городенки Любомир Музичка.

Городенківська команда, сформована нашвидкуруч, особливих задач перед початком змагань не ставила, але вже по ходу турніру стала одним із фаворитів.

 На груповому етапі наші хлопці на диво без проблем з рахунком 7-0 розібралися із сильною чернівецькою командою, далі здолали не менш майстровитих хмельничан – 4-2. У півфіналі мусили розчарувати господарів – чортківців. Рахунок знову вельми переконливий – 7-2.

Фінальний матч став окрасою всього турніру, у ньому городенківці знову-таки зустрічалися з командою Чернівців. І хоча буковинці зробили певні висновки із першого матчу, але протиставити покутянам так нічого і не змогли. 2-0 на нашу користь і великий золотий Кубок Соборності мандрує до нашого райцентру, а разом з ним – чудовий настрій, купа позитивних емоцій, задоволення від спілкування та єднання в ім’я утвердження в Україні здорового способу життя. А ще – мрії з часом привезти такий потужний турнір до Городенки!

Хочеться відзначити прекрасну організацію змагань, подякувати міському голові Володимиру Шматьку та його чудовій команді за те, що роблять велику справу, розбудовують рідне місто, розвивають спорт, дбають про майбутнє на славу України. 

Городенківці виступали у такому складі: Дмитро Шинкарук, Андрій Луговий, Віталій Фещук, Роман Буртник, Володимир Гультай, Андрій Яхневич, Микола Липчук та Любомир Музичка.

Інформація і фото Любомира Музички

Вверх