Menu

Система ProZorro запрацює у Городенці: бюджетники до цього готові!

У Городенці пройшов семінар-навчання щодо роботи в системі «ProZorro» керівників органів місцевого самоврядування, бухгалтерів даних установ, керівників приватних, комунальних, медичних, мистецько-культурних закладів району, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, юристів.

Перед присутніми виступили начальник відділу розвитку соціального сектору департаменту економіки облдержадміністрації Юрій Ляшевич, представник електронного майданчика «Закупки промЮА» Олена Парфенюк (м. Київ), менеджер з розвитку, заступник генерального директора електронної площадки «Tender» Костянтин Шабалтій (м. Київ), начальник управління економіки райдержадміністрації Світлана Дубровська.

На максимальне зменшення впливу держави на процес закупівель, збільшення конкуренції та зниження рівня корупції спрямована проведена Міністерством економічного розвитку й торгівлі відповідна реформа. Основні зміни, передбачені законом – це саме поширення системи електронних закупівель ProZorro по всій території України.

Про те, як проводити та брати участь у закупівлях, зокрема, як користуватися системою електронних закупівель і йшлося на навчальному семінарі.

Учасники семінару також проглянули документальні фільми та слайди щодо електронних закупівель.

Семінар продовжить свою роботу через тиждень.

Вверх