Menu

У Городенці водій маршруту вкотре відмовився підвезти учасників АТО – активісти обурені

У Городенці уже сумнозвісний водій маршруту Чернівці-Городенка вкотре відмовився підвезти учасників АТО за посвідченнями. Про це на своїй сторінці у мережі facebook написав голова районної спілки учасників АТО Михайло Човганюк.

«Городенка, 20 липня. Маршрут Чернівці-Городенка. Водій виражався у ненормативній лексиці. Після сперечань все таки виявив бажання перевезти учасників АТО. На Вашу думку, цитую слова водія: «МЕНІ ПО*УЙ НА ВАШІ КВИТКИ!» Це нормально?» –  обурено написав Михайло.

За словами дописувачів, для горе-водія це вже не перша така ганебна ситуація за участю учасників АТО. Не кращою є і його поведінка стосовно пересічних пасажирів, зазначають ті.

Загалом, публікація викликала чимале обговорення серед активістів, інших учасників АТО. Люди обурені і обіцяють це так не залишити. Нижче публікуємо деякі коментарі з соцмереж:

Сергій Чернишов Отож гнида. Міша, Ви як голова спілки учасників АТО зверніться з офіційним листом до РДА та райради. Я вірю, що тут буде проведено хірургічне лікування. Нещодавно у Франківську було подібне, але там молодці через роботодавця вигнали з роботи. І в свою чергу хочу подякувати перевізникам Городенка-Тишківці-Чортовець-Коломия. Заходжу в автобус даю гроші за проїзд, водій гроші не взяв, а просто попросив пройти в автобус, каже я знаю у вас є посвідчення УБД, я оглянув майже порожній автобус прошу візьміть у Вас мало пасажирів. Нічого страшного ви присідайте. Я думаю, що тут йшлося не про ті 6 грн., а про людяність один до одного. Там на сході звичайні наші молоді хлопці вгризлися в землю, щоб не пустити російські воші на рідну землю, а тут свої гниди ...

Michael Chovganyuk Сергій Анатолійович, це питання неодмінно підніметься на колегії в Городенківській РДА. Це саме ми були першими, хто став на захист Батьківщини. Саме ми в травні, 2014 року, стримали москальську гниду і не дали далі просуватися їм. Згадайе подвиги 80 бригади, де ми служили... А тепер тут, на мирній землі, ми чуємо "Та мені по... на ваші білети". До керівництва автостанції питань немає, керівник відразу сказав водію, що треба взяти хлопців... а от водій, нехай свої думки в голові тримає... в Коломиї відкрилася військова частина, там потрібні водії... думаю, чоловіка ця адреса зацікавить. Адреса: вулиця Кобилянської, 32, Чернівці, Чернівецька, 58000. Чернівецький обласний військовий комісаріат

Мария Онуцка А чому не вказали фамілію водія чи номер автобуса???Таких ХАМІВ треба ставити на свое М1СЦЕ!!!!!!!

Вверх