Menu

БЛОГИ: Городенківські футзалісти взяли старт

Ось і стартувала першість області аматорських команд першої ліги сезону 2016 – 2017 в спортзалі ДЮСШ м.Городенки. Новостворена команда виключно з наших краян, «СК ГОРОДЕНКА» приймала «Ураган ПНУ» з Івано-Франківська.

На церемонії урочистого відкриття перед учасниками зустрічі та багаточисельною глядацькою аудиторією виступили начальник відділу молоді та спорту Городенківської районної державної адміністрації Василь Чупрун, ветеран спорту Михайло Думанський, президент клубу та головний спонсор і засновник новоствореної команди  Віталій Шевага.

Гімн в живому виконані учасників змагань та вболівальників, звісно мобілізував спортсменів на те, щоб показати кожному свої як бійцівські, так і ігрові навики на всі 100.

Наші краяни цьогогріч будуть виступати, віриться й до кінця сезону, в такому складі:

Ігор Григорів, Дмитро Шинкарук, Василь Шевчук (капітан команди), Володимир Гультай, Тарас Петришин, Віталій Валовський, Сергій Беспалов, Андрій Садовський, Руслан Харук, Микола Липчук, Андрій Мохорук. Тренер команди – Юрій Гавриш,  президент клубу – Віталій Шевага.

Як бачимо, дуже молода й віриться перспективна команда, при правильному підході до справи не лише ентузіастів, але й вищих верств міста та району має право на велике майбутнє. На зборах команди покладено завдання посісти призове місце в першості та крокувати до елітного дивізіону області в наступному сезоні.  Та й самі футзалісти сьогоднішньою своєю грою підтвердили мої роздуми.

Так, сьогодні  наша молодь здобула перемогу, в стартовому домашньому поєдинку з рахунком 3 : 1 (Сергій Беспалов та 2- Руслан Харук),  а на останніх хвилинах пропустили гол (Євген Липкалюк).

Городенківці порадували своїх уболівальників не лише результативністю, але й завзятістю. старанням. самовіддачею, наполегливістю. Сьогодні  «обціловували» штанги та перекладину і досвідчений Володимир Гультай, і молодий технічний та розсудливий Сергій Беспалов, який став і автором забитого м’яча та й гольової передачі, запам’ятався і сольний прохід Віталія Валовського, вже зріла гра Руслана Харука.

Глядачі стоячи оплесками проводжали своїх гравців,  в роздягальню. Перша домашня гра  додасть наснаги і гравцям та й плідних роздумів керівництву клубу і відповідальним особам району  щодо подальших кроків великого майбутнього команди. 

Вверх