Menu

БЛОГИ: Свято гандболу перед Різдвяними святами

Напередодні Різдвянних свят в спортзалі Городенківської ДЮСШ відбувся Всеукраїнський гандбольний турнір «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» за підтримки НР «ДІЯ». Організатори цього святкового спортивного дійства не обмежували віковий ценз та стать учасників. Так, наймолодшим спортсменам було по 14 років, а найстаршому – 68!

Однак, саме цей критерій  лише прикрасив це святкове дійство, адже і гасло турніру «ПЛЧ-О-ПЛІЧ» з нами було не лише військово-патріотичним, але й носило високий спортивний дух серед самих учасників та й присутніх в залі.

… Урочиста мить відкриття змагань. Спортсмени, уболівальники та гості палко аплодували за теплі слова та підтримку гандболу, першому заступнику голови Городенківської райдержадміністрації Роману Жичицькому, депутату районної ради, меценату та найстаршому за віком учаснику цьогорічного турніру Євгену Ротерману, керівнику громадського об’єднання ВО «МАЙДАН» Андрію Яхневичу, який є сьогодні і одним з найактивніших організаторів, головним спонсором та ще й з своїм сином і учасником змагань.

На ігровому майданчику точилася  вперта боротьба, як виявилося рівних за класом команд. Навіть результати твердять про те, що команду переможця визначали за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів. Та й не дивлячись на досвід, стать, вік, чи укомплектованість команд  майже всі ігри завершувалися з перемогою в два-три м’ячі.

Місцеві уболівальники часто нагороджували бурхливими оплесками гравців команд за вдало виконані кидки чи проведені комбінації, високу культуру та повагу до суперника та сейви від воротарів.

Ще б пак, адже на майданчику були і учні шкіл та гімназій, ЛДУФК, студенти та викладачі вишів Тернополя та Хмельницького, гравці команд вищої та суперліги чемпіонатів України, підприємці, робітники, наставники, та фахівці гандболу. Та й обслуговували матчі досвідчені арбітри Володимир Іванишин та Назар Мартинюк. Тому й вкотре хочеться повторити, що цю дружбу та повагу сьогодні кувало одне гасло «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ».

В результаті змагань переможцем стали господарі майданчика на чолі зі своїм наставником Володимиром Ничиком, друге місце посів ГК Герца, третє місце за командою зі своїм наставником Сергієм Кулінкевичем з м.Заставна. За крок до призерів зупинилися досвідчені гравці з Хмельницького. Слід відмітити й ветеранів з Городенки команду «ДІЯ», та й місцевих дівчат та жінок, які до речі стали рекордсменами за кількістю забитих.

Команди переможці та призери нагороджено пам’ятними кубками та дипломами відповідних ступеней, а гравці отримали грамоти та пам’ятні медалі. Цінними подарунками нагороджено й найстаршого учасника турніру Євгена Ротермана (команда «ДІЯ»), кращого воротаря – Ірину Никифорук (вихованку Городенківського гандболу, капітана команди ЧУ Суперліги «РЕАЛ» Миколаїв), кращого грвця Анатолія Танасеску (ГК Герца), кращого бомбардира Олександра Старченка (ГК Заставна) та гравця за приз глядацьких симпатій, високу культуру гри і наполегливість – Олега Базильчука, кандидата педнаук з Хмельницького.

Вверх