Menu

БЛОГИ: ККД активного громадянина - в ефективності прийнятого владою рішення!

Постійно спілкуючись з людьми різних партійних середовищ та громадськими активістами дійшов невтішного висновку: Є велика інтелектуальна прірва між тим, щоб транслювати своє невдоволення і перевести це в конкретні пропозиції.

Більшість з нас невдоволені суспільним та політичним станом в країні (що не дивно і має підгрунтя). Але успішна/ефективна/правильна політика - це відповідь на три питання: що треба зробити, чому робити це, а не інше, та як це зробити (за Р.Кобцем). Натомість більшість громадських організацій, активних громадян обмежуються лише запитанням: «що?» і висувають органам влади набір побажань – "треба зробити це і це".

Однак, це демонстрація позиції, а не усвідомлений підхід. Тому мусимо спочатку вивчити, які рішення органи державної влади ухвалюють, які обґрунтування для цього потрібні, як організовані органи влади, які типи рішень вони приймають. І тільки після цього, знаючи процедури і компетенцію того чи іншого органу влади, висловлювати не тільки своє фе, а пропонувати свою альтернативу, свій проект рішення. 

ККД активного громадянина не в контролі за владою, а в ефективності прийнятого цією владою рішення!
‪#‎успіх‬ ‪#‎ІРЛ‬ ‪#‎позиція‬

Вверх