Menu

БЛОГИ: Що пакувати в торбу на заробітки до Англії?

Отож, Ви, як і багато українців, вирішили, що єдиним виходом із складної економічної ситуації (скажем так) є виїзд на заробітки за кордон, а саме в Англію! Домовились про «подорож» з «туристичним агенством», зробили відповідні документи, отримали звістку про дату Вашого «турне», починаєте братись за пакування торбів, і тут починається біганина по магазинах, базарах, перебирання свого гардеробу і добрі поради від матусі чи іншого близького і дуже люблячого родича! Звісно, справа дуже серйозна! Але, чи варто так перейматись? Адже, потрібен, реально, мінімум!

Щоб Ваша подорож була комфортною, візьміть з собою потрібні речі, трохи грошей і гарний настрій!

Перед тим, як Ви буде їхати в Англію, не раджу брати з собою багато речей! Адже ціни на основні з них подеколи набагато менші ніж в Україні, і якісніші (подеколи). Особливо під час розпродажів! Але! Якщо Ви їдете вперше то різниця в цінах спочатку досить відчутна, особливо, якшо переводити все у гривні! Волосся на голові стає дибом, чи пропадає! То не біда, бо з часом все стане на свої місця; і, Ви, круті будете ходити по Лондону у чорних окулярах!

Отож, нагадавши собі, що Ви їдете трішки трудитись, я б радив взяти з собою:

Документи. Ну, тут все зрозуміло!

Гроші! Скільки їх брати? Ну, це вже кому скільки вийде! Бажано брати на основні витрати під час «подорожі»! Якщо все піде «по плану», то у дорогу можете взяти з собою 100-300 євро! Думаю, їх вистачить на їду та інші витрати! А, вже у Лондоні чи іншому місті треба побільше у кишені мати, якшо на місці не буде кому позичити «трішечки» фунтів!

Якнайменше одягу: швидше пригодяться штани, труси, шкарпетки, футболки, плаття, шорти. Із взуття треба кросівки, тапочки, в’єтнамки або щось на зразок них. Просто британці не дуже заморочуються з одягом! Самі побачите. Візьміть зручний анарок або куртку-вітровку, так як погода тут дуже часто міняється, і у зимовому пуховику чи куртці Вам буде не дуже комфортно!

Телефон. Придбайте крутий телефон, не скупіться на нього! Адже він стане для Вас близьким другом і помічником! Адже, у сучасних смартфонах (бажано Apple або Android phones) є все: сам телефонний зв’язок, доступ до Інтернету, музика, фільми, фото/відеокамера, навігація, книга та ін.). Але, проста Нокіа також буде хорошим другом, з тривалим життям батареї! Не забудьте взяти зарядний пристрій. Можете одразу придбати перехідник на британську розетку (зекономите 1 фунт).

Основні засоби особистої гігієни.

Зручний рюкзак!

Декілька фотографій 3 на 4 і ксерокопії першої сторінки паспорту. Зробити фотки трохи буде дорогувато на перший час, а вони можуть знадобитись на різні документи.

Головне взяти паспорт і гроші, а все інше можна купити! Не треба брати об’ємні і важкі «торби». Тільки рюкзак! Він додає мобільності вашому пересуванню, крім того, багато туристичних рюкзаків мають опції регулювання розмірів (що часом буває дуже важливим). Ви візьмете його як ручну клажу, тому не прийдеться витрачати лишні кошти на багаж!

Багато хто бере з собою пляшку горілки та сигарети! Можна, але беріть ту кількість, яка дозволена! Халява не пройде, лишнє заберуть. Або й штраф заплатите.

На завершення: можете брати, що душа забажає! Ви ж кудись зібрались їхати, і Вам вирішувати що з собою брати! Але потім, щоб не напрягались з торбами у автобусах, аеропортах, метро, пошуках житла і т.п. Все буде добре! Звичайно, у кожного своя «торба», але маю надію, що чимось порадив!

Досить непоганий вихід з ситуації «багато торбів на заробітки», як на мене, є послуги перевізників Україна-Англія! З собою брати все необхідне на перші дні, а решту відправити посилкою (про дату відправки/доставки можна заздалегідьдомовитись). Вартує таке задоволення 1 фунт за 1 кг! Та й привезуть Вам «торбу» по вказаному адресу. Зручно!

Гарної Вам поїздки, пригод і вражень! Також достатньої кількості папірців з королевою!

Вверх