Menu

Богдан Аліман

Богдан Аліман

Старший тренер гандболу Городенківської ДЮСШ

З нагоди Дня молоді у районній ДЮСШ пройшли змагання юних футзалістів та гандболістів

З нагоди Дня молоді 23 червня у спортзал ДЮСШ м.Городенки у гості до юних футзалістів та гандболістів міста з привітальними словами та нагороджувальною атрибутикою завітали начальник відділу молоді та спорту Городенківської райдержадміністрації Василь Чупрун, головний спеціаліст цього відділу Тетяна Гулякова, наставники дитячих команд (переможців різних обласних та всеукраїнських змагань з футзалу та гандболу) та Почесна гостя, член національної збірної команди України з гандболу, МС України Тамара Смбатян.

БЛОГИ: Фізична культура – то добре, але…

Про подальший розвиток фізичної культури і спорту серед учнівської молоді свідчить ціла низка важливих законів та документів державного рівня – Закон України «Про освіту», «Про фізичну культуру і спорт», концепція проекту Загальнодержавної цільової соціальної програми « Формування здорового способу життя молоді України» на 2013 – 2017 роки, наказу МОН України № 1237 від 26.11.2015р.

БЛОГИ: Свято гандболу перед Різдвяними святами

Напередодні Різдвянних свят в спортзалі Городенківської ДЮСШ відбувся Всеукраїнський гандбольний турнір «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» за підтримки НР «ДІЯ». Організатори цього святкового спортивного дійства не обмежували віковий ценз та стать учасників. Так, наймолодшим спортсменам було по 14 років, а найстаршому – 68!

БЛОГИ: Його Величність – Волейбол!

Згадуються 60-70-ті роки, коли чи не в кожному селі краю, особливо в святкові дні, проходили баталії з волейболу на звання кращої команди вулиці, чи кута. Це дійство збирало чи не всіх мешканців від малого до великого, а після обіду – на футбол! Саме ці види спорту були найбільш популярними та доступними для сільської молоді.

У Городенці відбувся гандбольний турнір «Золота осінь 2016»

Саме під такою назвою в Городенці проведено гандбольний Всеукраїнський турнір серед команд дівчат 2005 – 2004 років народження, в якому взяли участь кращі команди Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської областей та м.Києва.

БЛОГИ: Городенківські футзалісти взяли старт

Ось і стартувала першість області аматорських команд першої ліги сезону 2016 – 2017 в спортзалі ДЮСШ м.Городенки. Новостворена команда виключно з наших краян, «СК ГОРОДЕНКА» приймала «Ураган ПНУ» з Івано-Франківська.

Subscribe to this RSS feed