Menu

Оновлений календар ігор Чемпіонату Городенківщини з футболу 2017-2018

Оновлений Календар ігор Чемпіонату Городенківського району з футболу 17/18 у зв'язку з дозаявкою команди "Дністер" Городниця

1 тур: 


"Обрій" Чернятин - ФК Котиківка 
"Перспектива" Рашків - "Ватра" Корнів 
"Зоря" Стрільче - ФК Торговиця 
ФК Семенівка - "Каменяр" Серафинці 
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - ФК Глушків 
"Вихор" Тишківці - "Скали" Чортовець 
ФК Вербівці - "ОлКОР" Олієво-Королівка 

2 тур: 

ФК Котиківка - "Перспектива" Рашків 
"Скали" Чортовець - ФК Вербівці 
ФК Глушків - "Вихор" Тишківці 
"Каменяр" Серафинці - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільни 
ФК Торговиця - ФК Семенівка 
"Ватра" Корнів - "Зоря" Стрільче 
"Дністер" Городниця - "Обрій" Чернятин
"ОлКОР" Олієво-Королівка - ВИХІДНІ 

3 тур: 

"Перспектива" Рашків - "Дністер" Городниця 
"Зоря" Стрільче - ФК Котиківка 
ФК Семенівка - "Ватра" Корнів 
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - ФК Торговиця 
"Вихор" Тишківці - "Каменяр" Серафинці 
ФК Вербівці - ФК Глушків 
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "Скали" Чортовець 
"Обрій" Чернятин - ВИХІДНІ

4 тур: 

ФК Котиківка - ФК Семенівка
ФК Глушків - "ОлКОР" Олієво-Королівка 
"Каменяр" Серафинці - ФК Вербівці 
ФК Торговиця - "Вихор" Тишківці 
"Ватра" Корнів - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний 
"Обрій" Чернятин - "Перспектива" Рашків
"Дністер" Городниця - "Зоря" Стрільче 
"Скали" Чортовець - ВИХІДНІ 

5 тур: 

"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - ФК Котиківка 
ФК Семенівка - "Дністер" Городниця 
"Зоря" Стрільче - "Обрій" Чернятин 
"Вихор" Тишківці - "Ватра" Корнів 
ФК Вербівці - ФК Торговиця 
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "Каменяр" "Серафинці" 
"Скали" Чортовець - ФК Глушків 
"Перспектива" Рашків - ВИХІДНІ 

6 тур: 

ФК Котиківка - "Вихор" Тишківці 
"Каменяр" Серафинці - "Скали" Чортовець 
ФК Торговиця - "ОлКОР" Олієво-Королівка 
"Ватра" Корнів - ФК Вербівці 
"Обрій" Чернятин - ФК Семенівка 
"Дністер" Городниця - ЯСПІЛЬ "Ясенів-Пільний" 
"Перспектива" Рашків - "Зоря" Стрільче
ФК Глушків - ВИХІДНІ 

7 тур: 

ФК Вербівці - ФК Котиківка 
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - "Обрій" Чернятин 
"Вихор" Тишківці - "Дністер" Городниця 
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "Ватра" Корнів 
"Скали" Чортовець - ФК Торговиця 
ФК Глушків - "Каменяр" Серафинці 
ФК Семенівка - "Перспектива" Рашків
"Зоря" Стрільче - ВИХІДНІ 

8 тур: 

ФК Котиківка - "ОлКОР" Олієво-Королівка 
ФК Торговиця - ФК Глушків 
"Ватра" Корнів - "Скали" Чортовець 
"Обрій" Чернятин - "Вихор" Тишківці 
"Перспектива" Рашків - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний 
"Зоря" Стрільче - ФК Семенівка 
"Дністер" Городниця - ФК Вербівці
"Каменяр" Серафинці - ВИХІДНІ

9 тур: 

"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - "Зоря" Стрільче 
"Вихор" Тишківці - "Перспектива" Рашків 
ФК Вербівці - "Обрій" Чернятин 
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "Дністер" Городниця 
"Скали" Чортовець - ФК Котиківка 
ФК Глушків - "Ватра" Корнів 
"Каменяр" Серафинці - ФК Торговиця 
ФК Семенівка - ВИХІДНІ 

10 тур: 

ФК Котиківка - ФК Торговиця 
"Ватра" Корнів - "Каменяр" Серафинці 
"Обрій" Чернятин - "ОлКОР" Олієво-Королівка 
"Перспектива" Рашків - ФК Вербівці 
"Зоря" Стрільче - "Вихор" Тишківці 
ФК Семенівка - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний
"Дністер" Городниця - "Скали" Чортовець 
ФК Торговиця - ВИХІДНІ 

11 тур: 

"Вихор" Тишківці - ФК Семенівка 
ФК Вербівці - "Зоря" Стрільче 
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "Перспектива" Рашків 
"Скали" Чортовець - "Обрій" Чернятин 
ФК Глушків - "Дністер" Городниця 
"Каменяр" Серафинці - ФК Котиківка 
ФК Торговиця - "Ватра" Корнів 
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - ВИХІДНІ

12 тур: 

ФК Котиківка - ФК Торговиця 
"Обрій" Чернятин - ФК Глушків 
"Перспектива" Рашків - "Скали" Чортовець 
"Зоря" Стрільче - "ОлКОР" Олієво-Королівка 
ФК Семенівка - ФК Вербівці 
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - ""Вихор" Тищківці 
"Дністер" Городниця - "Каменяр" Серафинці
"Ватра" Корнів - ВИХІДНІ


13 тур: 

"Ватра" Корнів - ФК Котиківка 
"ОлКОР" Олієво-Королівка - ФК Семенівка 
"Скали" Чортовець - "Зоря" Стрільче 
ФК Глушків - "Перспектива" Рашків 
"Каменяр" Серафинці - "Обрій" Чернятин 
ФК Торговиця - "Дністер" Городниця 
ФК Вербівці - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний
"Вихор" Тишківці - ВИХІДНІ


14 тур: 

"Обрій" Чернятин - ФК Торговиця 
"Перспектива" Рашків - "Каменяр" Серафинці 
"Зоря"Стрільче - ФК Глушків
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - "ОлКОР" Олієво-Королівка
ФК Семенівка - "Скали" Чортовець 
"Вихор" Тишківці - ФК Вербівці 
"Дністер" Городниця - "Ватра" Корнів 
ФК Котиківка - ВИХІДІН

15 тур

ФК Котиківка - "Дністер" Городниця
"Скали" Чортовець - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "Вихор" Тишківці
"Каменяр" Серафинці - "Зоря" Стрільче
ФК Торговиця - "Перспектива" Рашків
"Ватра" Корнів - "Обрій" Чернятин 
ФК Глушків - ФК Семенівка 
ФК Вербівці - ВИХІДНІ 

16 тур: 

ФК Котиківка - "Обрій" Чернятин 
ФК Торговиця - "Зоря" Стрільче 
"Ватра" Корнів - "Перспектива" Рашків 
ФК Глушків - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний 
"Каменяр" Серафинці - ФК Семенівка 
"ОлКОР" Олієво-Королівка - ФК Вербівці 
"Скали" Чортовець - "Вихор" Тишківці 
"Дністер" Городниця - ВИХІДНІ

17 тур: 

"Перспектва" Рашків - ФК Котиківка 
"Вихор" Тишківці - ФК Глушків 
ФК Вербівці - "Скали" Чортовець 
ФК Семенівка - ФК Торговиця 
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - "Каменяр" Серафинці 
"Обрій" Чернятин - "Дністер" Городниця
"Зоря" Стрільче - "Ватра" Корнів
"ОлКОР" Олієво-Королівка - ВИХІДНІ

18 тур: 

ФК Котиківка - "Зоря" Стрільче 
"Ватра" Корнів - ФК Семенівка 
"Каменяр" Серафинці - "Вихор" Тишківці 
ФК Торговиця - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний 
"Скали" Чортовець - "ОлКОР" Олієво-Королівка 
ФК Глушків - ФК Вербівці 
"Дністер" Городниця - "Перспектива" Рашків
"Обрій" Чернятин - ВИХІДНІ


19 тур: 

ФК Семенівка - ФК Котиківка 
"Вихор" Тишківці - ФК Торговиця 
ФК Вербівці - "Каменяр" Серафинці 
"Перспектива" Рашків - "Обрій" Чернятин 
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - "Ватра" Корнів 
"Зоря" Стрільче - "Дністер" Городниця
"ОлКОР" Олієво-Королівка - ФК Глушків
"Скали" Чортовець - ВИХІДІНІ

20 тур: 

ФК Котиківка - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний 
"Обрій" Чернятин - "Зоря" Стрільче
"Ватра" Корнів - "Вихор" Тишківці 
ФК Торговиця - ФК Вербівці 
"Каменяр" Серафинці - "ОлКОР" Олієво-Королівка 
ФК Глушків - "Скали" Чортовець 
"Дністер" Городниця - ФК Семенівка 
"Перспектива" Рашків - ВИХІДНІ

21 тур: 

"ОлКОР" Олієво-Королівка - ФК Торговиця 
ФК Вербівці - "Ватра" Корнів 
ФК Семенівка - "Обрій" Чернятин 
"Зоря" Стрільче - "Перспектива" Рашків 
"Вихор" Тишківці - ФК Котиківка 
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - "Дністер" Городниця 
"Скали" Чортовець - "Каменяр" Серафинці
ФК Глушків - ВИХІДНІ

22 тур: 

ФК Котиківка - ФК Вербівці 
"Дністер" Городниця - "Вихор" Тишківці 
"Ватра" Корнів - "ОлКОР" Олієво-Королівка 
ФК Торговиця - "Скали" Чортовець 
"Каменяр" Серафинці - ФК Глушків
"Обрій" Чернятин - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний
"Перспектива" Рашків - ФК Семенівка
"Зоря" Стрільче - ВИХІДНІ


23 тур: 

"Скали" Чортовець - "Ватра" Корнів 
ФК Глушків - ФК Торговиця 
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - "Перспектива" Рашків 
"ОлКОР" Олієво-Королівка - ФК Котиківка 
ФК Семенівка - "Зоря" Стрільче
"Вихор" Тишківці - "Обрій" Чернятин
ФК Вербівці - "Дністер" Городниця 
"Каменяр" Серафинці - ВИХІДНІ

24 тур: 

ФК Котиківка - "Скали"Чортовець 
"Обрій" Чернятин - ФК Вербівці 
"Дністер" Городниця - "ОлКОР" Олієво-Королівка 
"Зоря" Стрільче - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний 
"Перспектива" Рашків - "Вихор" Тишківці 
ФК Торговиця - "Каменяр" Серафинці 
"Ватра" Корнів - ФК Глушків 
ФК Семенівка - ВИХІДНІ

25 тур: 

ФК Глушків - ФК Котиківка 
ФК Вербівці - "Перспектива" Рашків 
"Вихор" Тишківці - "Зоря" Стрільче 
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - ФК Семенівка 
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "Обрій" Чернятин 
"Скали" Чортовець - "Дністер" Городниця 
"Каменяр" Серафинці - "Ватра" Корнів
ФК Торговиця - ВИХІДНІ

26 тур: 

"Зоря"Стрільче - ФК Вербівці 
"Перспектива" Рашків - "ОлКОР" Олієво-Королівка 
"Дністер" Городниця - ФК Глушків 
ФК Котиківка - "Каменяр" Серафинці 
"Ватра" Корнів - ФК Торговиця 
"Обрій" Чернятин - "Скали" Чортовець
ФК Семенівка - "Вихор" Тишківці
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - ВИХІДНІ

27 тур:

ФК Торговиця - ФК Котиківка 
"Каменяр" Серафинці - "Дністер" Городниця
ФК Глушків - "Обрій" Чернятин 
"Скали" Чортовець - "Перспектива" Рашків 
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "Зоря" Стрільче 
ФК Вербівці - ФК Семенівка 
"Вихор" Тишківці - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний
"Ватра" Корнів - ВИХІДНІ

28 тур:

"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - ФК Вербівці 
ФК Семенівка - "ОлКОР" Олієво-Королівка 
"Зоря" Стрільче - "Скали" Чортовець 
"Перспектива" Рашків - ФК Глушків 
"Обрій" Чернятин - "Каменяр" Серафинці 
"Дністер" Городниця - ФК Торговиця 
ФК Котиківка - "Ватра" Корнів
"Вихор" Тишківці - ВИХІДНІ

29 тур:

"Ватра" Корнів - "Дністер" Городниця
ФК Торговиця - "Обрій" Чернятин 
"Каменяр" Серафинці - "Перспектива" Рашків 
ФК Глушків - "Зоря" Стрільче 
"Скали" Чортовець - ФК Семенівка 
"ОлКОР" Олієво-Королівка - "ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний 
ФК Вербівці - "Вихор" Тишківці
ФК Котиківка - ВИХІДНІ

30 тур:

"Вихор" Тишківці - "ОлКОР" Олієво-Королівка
"ЯСПІЛЬ" Ясенів-Пільний - "Скали" Чортовець 
ФК Семенівка - ФК Глушків 
"Зоря" Стрільче - "Каменяр" Серафинці 
"Перспектива" Рашків - ФК Торговиця 
"Обрій" Чернятин - "Ватра" Корнів 
"Дністер" Городниця - ФК Котиківка 
ФК Вербівці - ВИХІДНІ

Вверх