Menu

Футбол: Рашків перемагає Чернятин та збільшує відрив до 11 пунктів

Футбол: Рашків перемагає Чернятин та збільшує відрив до 11 пунктів

У центральному поєдинку 18 туру чемпіонату Городенківщини з футболу  ФК «Перспектив» з Рашкова вдома приймав свого найближчого переслідувача чернятинський «Обрій». Напередодні зустрічі різниця у очковому гандикапі між лідерами чемпіонату з Рашкова та їх найближчими переслідувачами з Чернятина складала 9 пунктів.

 Недільний поєдинок між цими командами міг дещо відкоригувати очкові надбання команд та внести трохи більшої інтриги у гонці-переслідування між ними. Так, в разі виїзної перемоги чернятинців різниця в очках скорочувалась би до 6 пунктів, а враховуючи ще один матч в запасі для ФК «Обрій», то ситуація в перспективі виглядала б доволі інтригуючою.

Однак, сам результат зустрічі все розклав на свої місця – Рашків в домашньому поєдинку здобув перемогу з рахунком 2:0 та збільшив відрив від найближчого переслідувача, яким в результаті багатоходівки туру виявився серафинецький «Каменяр», до 11 пунктів.

У недільному поєдинку лідери чемпіонату вийшли на поле у наступному складі:

ФК «Перспектив» Рашків: Шацький О. Мандич П. Буртник Р. Стасюк П. Камінський С. (Семчій Б.) Келець С. Бойчук Д. Мандич А. Старків Д. Данилюк Б. (Бойчук І.) Колодій Р. Голи забивали: Колодій Роман — 2 (75, 83хв.) Суддя матчу: Григорів Олександр. Асистенти: Матійчик Любомир.

Матч дублерів закінчився бойовою нічиєю 1:1.

За матеріалами ФК «Перспектив» Рашків у facebook.

Вверх