Menu

Футбол: Серафинці на виїзді перемагають Вербівці та виходять на другу позицію чемпіонату

Футбол: Серафинці на виїзді перемагають Вербівці та виходять на другу позицію чемпіонату

У неділю, 27 травня, відбулись матчі 18 туру чемпіонату Городенківського району з футболу сезону 2017-2018 рр. Серед поєдинків, які викликали найбільші очікування, можна було віднести зустрічі серед команд першої четвірки. Результати цих поєдинків могли найбільшим чином повпливати на зміну турнірної таблиці, що, власне, і сталося.

Так, у центральному поєдинку туру рашковецький «Перспектив» приймав вдома чернятинський «Обрій», а третя команда чемпіонату вербіський «Ураган» чекав на найближчих переслідувачів з Серафинців.

І якщо у першому випадку Рашків впевнено святкував свою домашню перемогу з рахунком 2:0 і відповідно лідерство в чемпіонаті з чималим очковим гандикапом (читайте матеріал Рашків перемагає Чернятин та збільшує відрив до 11 пунктів), то виїзна перемога Серафинців над конкурентами з Вербівців з рахунком 1:0 внесла суттєві корективи у турнірну таблицю.

В результаті перемоги Серафинці вийшли на другу сходинку чемпіонату і поступаються лідеру чемпіонату ФК «Перспектив» різницею в 11 пунктів – на їх балансів 41 бал. На третю сходинку опустився чернятинський «Обрій», в активі якого 40 балів. Четвертий – ФК «Ураган Вербівці» з активом у 39 пунктів. До слова, у активі Чернятина та Вербівців на один зіграний поєдинок менше, ніж в Рашкова та Серафинців.

У інших поєдинках туру зафіксовані наступні результати:

Турнірна таблиця після 18 туру виглядає тепер наступним чином:

 

За матеріалами ФК Перспектив «Рашків» у facebook.

Вверх