Menu

Ігор Фортельний

Ігор Фортельний

Портал новин Городенка IF, шеф-редактор

Кубок з футзалу серед міських рад їде до Городенки

20 січня у м.Чорткові відбувся Всеукраїнський турнір з футзалу до Дня Соборності України між командами міських рад Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Чернівців, Чорткова, Городенки та збірної міських голів України.

Сергій Тарута закликав прикарпатців долучатись до його партії «Основа»

З візитом на Прикарпатті побував відомий український підприємець, народний депутат України Сергій Тарута. Приїзд до Івано-Франківська відбувся в рамках регіонального туру новоствореної бізнесменом політичної партії «Основа».

Кобилянський «ЗА», громади думають: в Городенці обговорили створення ОТГ

В приміщенні районного Палацу культури відбулася нарада з питань створення Городенківської ОТГ за участю заступника голови облдержадміністрації  Богдана Кобилянського та представників структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрації Романа Жичицького та голови районної ради Івана Мандича.

Городенківська суддя Галина Ничик спростувала інформацію активістів про недекларовані земельні ділянки

Ознайомившись з публікацією «А судді хто? Чому Прикарпатські судді не декларують своє майно?» Ничик Г.І. вважає необхідним повідомити, що не вся інформація, викладена в статті стосовно нерухомого майна судді Городенківського районного суду Ничик Г.І. відповідає дійсності. 

Subscribe to this RSS feed